Lashlift

Lash lift on uudne ripsmete püsikoolutamise tehnoloogia. Ripsmete koolutamine rõhutab silmade loomulikku ilu. Kaunilt kaarjad ripsmed muudavad silmad suuremaks ja pilgu säravamaks. Lash lifti efekt on ilusti märgatav ka lühikeste ja sirgete ripsmete puhul.

Protseduuri käigus koolutatakse ripsmed silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne vahend, mille eemaldamise järel värvitakse ripsmed kliendi poolt valitud tooni ripsmevärviga. Protseduuri käigus töödeldakse kliendi naturaalseid ripsmeid, ilma midagi tehislikku lisamata. Koolutamine lash lifti tehnoloogiaga on täiesti ohutu ning teenus ei ole valulik ega ärrita silmi. Mis põhiline, lash lift ei kahjusta kuidagi ripsmete kasvutsüklit ega vigasta ripsmejuurt.

Lash lifti protseduurile kulub aega 60-75 minutit ja tulemus kestab 6-8 nädalat. Kodust hooldust see teenus ei vaja, järgmine hooldus toimub tehniku juures. Ainus mida tuleb järgida on see, et 24-tunni vältel peale protseduuri tuleb hoida ripsmed kuivad. Seejärel võib soovikorral kasutada ripsmetel nii tušši kui seerumeid.

Teenuse maksumus on 20 eurot.

Tehtud töid saab näha siin ja aja broneerimiseks võta minuga ühendust siin.